Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děkuji

Bartolomea29. 10. 2009 11:47

Mé milé fanklubačky, Camushko a Jano B.!
Jste naprosto skvělé!
Děkuji za všechna upozornění a připomínám možnost vyjádřit se k rozhovoru s panem Michalem Štípou a s paní Terezou Podařilovou z 27.10.09, který máme uložený na stránkách v sekci Videa.
Proč také neoslovit Českou televizi?
Jako se medializuje sport, proč denně neupozorňovat na výkony našich tanečníků, které se rovnají výkonům vrcholových sportovců?


HURÁ

Jana B.29. 10. 2009 11:33

Camushko, teď jsem se dívala na rozpis obsazení v našem divadle a Michal tančí s Nikolkou Márovou i Giselle 15.11.!!! Na toto představení mám už lístky velmi dlouho, tak jistě všichni chápou, jakou mám radost v tom dnešním pošmourném počasí:-)))

díky

Jana B.29. 10. 2009 11:23

Díky moc, Camushko, za upozornění, moc ráda se podívám. Taky mě mrzí, že se naše balety vůbec netočí, hledala jsem něco i s V.Harapesem, kterého bych moc ráda viděla tančit, ale bohužel:-(((
Jedeš do Zlína?Já opravdu nemůžu, jinak bych už dávno měla lístky:-)))

Také moc děkuji za tip na krásný rozhovor s Michalem. Je milé slyšet, jak Michal vnímal atmosféru představení, na kterém jsem byla.

Zdravím také všechny ostatní návštěvníky stránek( také Michala) a přeji jim radostné srdce v tom dnešním pošmourném počasí.

Česká televize

Camushka29. 10. 2009 10:50

Milí fanklubáci :-)

dneska jsem objevila na stránkách České televize, že budou dávat tuto neděli balet Achilles...opět z 80. let :-((...jsem sice ráda, že dávají alespoň nějaký balet, ale pochybuju, že to přiláká k obrazovce normálního člověka, který baletu neholduje pravidelně.

Tak sem tam do diskuze přidala svůj příspěvek a pokud budete chtít, můžete se taky připojit...třeba to s vedením České televize nějak hne a natočí nám něco nového ;-)))

http://www.ceskatelevize.cz/program/129338-01.11.2009-13:30-2-achilles.html

ROZHOVOR

admin28. 10. 2009 20:31

do rubriky "video" přidán rozhovor s Terezou Podařilovou a Michalem Štípou z rozhlasového pořadu Host do domu odvysílaného 27.10.2009, Český rozhlas 2

:))

Bartolomea28. 10. 2009 15:50

Děkuji, Camushko!

rozhovor

Camushka28. 10. 2009 13:43

Krásný sváteční den!!
Tady dávám odkaz na rozhovor s Terezou Podařilovou a Michalem Štípou z Českého rozhlasu :-)))

http://www.rozhlas.cz/praha/pripravujeme/_zprava/648463

Příjemný poslech.

Romeo a Julie, září

Ivana26. 10. 2009 19:16

Ano, zářijový Romeo byl opravdu famózní!

Postřehy ze sobotního Romea a Julie

Richard Keller26. 10. 2009 9:35

Přeji pěkný pondělní den.

V sobotu 24.10. jsme navštívili ND Praha - představení Romeo a Julie. V hlavní roli hrál pan Katsapov. Jelikož jsme toto představení viděli již v září s panem Štípou tak musím konstatovat, že pan Štípa tancuje mnohem lépe a procítěněji a zářijové přestavení se nám líbilo mnohem více...
:-)

Ale i přesto chválím píli všech tanečníků a tanečnic - věřím, že jejich práce je opravdu velmi náročná a tvrdá. Nechci srovnávat kdo tančí lépe a kdo ne - všichni jdou dobří, ale musím uznat, že přednes pana Michala Štípy je opravdu více od srdce :-)

Všem přeji pěkný den

R.Keller

děkuji

Bartolomea25. 10. 2009 1:21

Jani,
přesný popis.
Pan Michal Štípa je vynikající tanečník!

Spící krasavice podruhé

Jana B.24. 10. 2009 22:26

Dobrý večer všem. Chtěla bych se s vámi podělit o dojmy z dnešního představení.

Michal tančil opět krásně, velmi se mi líbí jeho herecký projev - vždy do toho dává srdce. Ivanka se mi nezdála tak nervózní jako ve středu.

Co mě velmi mile překvapilo, byl aplauz. Tleskalo se v průběhu představení, a to nezvykle dlouze a po představení to samé. Opona šla asi 4x - měla jsem z toho ohromnou radost:-))
Škoda, že jste dnes , Camusko a Nikolko, nebyly....

Sečteno a podtrženo - opět krásné představení - Michale, díky moc!!!

Spící krasavice - Ostrava

Nikolka23. 10. 2009 16:38

Zdravím všechny :)
jako úplný nováček ve světě baletu přidávám své zážitky ze středečního vystoupení...viděla jsem Michala tančit poprvé a byla jsem naprosto unešená ;) Michal je božský tanečník, radost pohledět...jen škoda, že v tomto vystoupení je na jevišti tak málo...
My si ale i to s Kamčou dokázaly užít, že...;)

Je to fajn, že Michal hostuje tady u nás, alespoň máme více příležitostí ho vidět tančit (i když ta atmosféra Prahy tu prostě chybí...)

Teď už mi ke spokojenosti chybí jen vidět tancovat Nikolu; mrzelo mě, že zrovna v tu středu netancovala :( ...nejkrásnější by bylo vidět tancovat dohromady Michala, Sašu a Niku, tak snad se nám to někdy s Kamčou poštěstí :)

Přeji všem pěkný den a zdravím Janu do Ostravy :)citát

Májenka23. 10. 2009 10:46

Milá Bartolomeo,
Vámi uvedený citát je na 100% pravdivý! Tímto děkuji za jeho uvedení, alespon si člověk přopomene, jak vlastně by ten život měl žít, aby z něho měl uspokojení :))
A také zdravím ostatní návštěvnice a návštěvníky stránek! Přeji hezký, úspěšný a radostný den! :))

Radost nejen pro Janu B.:)

Bartolomea23. 10. 2009 8:11

Milá Jano B.
Moc a moc Vám přeji radost, že máte v těchto dnech v Ostravě pana Michala Štípu, užívejte si radost přítomného okamžiku a i pro listopad Vám ze srdce přeji těšení na krásné chvíle v divadle s Michalem Štípou.
Reální život nám neskýtá jen radost, tak proč si ji na plné obrátky nevychutnat, když je nám dána v přítomné chvíli.:)

Věci mají jen cenu radosti, jakou mohou působit.
Umění žít je vědět.jak vychutnat malé radosti a unést velká břemena.(autor citátů neznámý):)

aktuálně

Jana B.22. 10. 2009 18:50

Michal Štípa tančí v Ostravě ve Spící krasavici (již s Nikolkou Márovou) ještě 20.,27. a 29.11 - HURÁ!!! Dle rozpisu obsazení na stránkách NDM.

děkuji

Bartolomea22. 10. 2009 15:07

Mé milé, Jano a Camushko!
Gratuluji Vám k nádhernému zážitku
a panu Štípovi k excelentnímu výkonu.
Myslím, že cítil odpověď z publika a měl radost.
Jana B. si vše zopakuje ještě 24.10.09.
To je vize!:)

admin

Bartolomea22. 10. 2009 15:00

děkuji:)

NOVÉ FOTO

admin22. 10. 2009 12:57

další fotografie z dětských soutěží

Spící krasavice

Camushka22. 10. 2009 10:20

Dobré ráno všem,
taky se musím podělit o zážitky ze včerejšího představení.
Michal Štípa opět nezklamal, byl naprosto úžasný. Když vešel na pódium, patřilo v tu chvíli jenom jemu a diváci jeho výkony samozřejmě náležitě ocenili. Škoda jen, že se princ objevuje až ve druhém jednání a neposkytuje tanečníkovi příliš mnoho prostoru. O to napínavější ale bylo naše čekání a těšení se...a pak ten úžasný pocit, když princ konečně vkráčel na jeviště 8-)))

Myslím, že představení se líbilo nejen nám, ale i ostatním děckám ze školy - všichni se pořád ptali...který to bude ten Michal Štípa???...já říkala, že tančí prince a že až se tam objeví, tak ho určitě poznají ;-)))

Taky od nás dostal kytičku, kterou jsme s Nikčou sháněly po Ostravě půl hodiny, ale nakonec se nám to podařilo :-D

Krásné bylo setkání s Janičkou, tímto ji zdravím a zdravím také sestru Bartolomeu, která vynaložila velké úsilí, abych se s Michalem mohla setkat, což se bohužel nepodařilo, ale příště už to určitě vyjde ;-)

Děkuji Michalovi za úžasný večer...ani v atobuse jsme se s Nikčou nepřestávaly usmívat :-))))

Ostrava

Jana B.21. 10. 2009 22:30

Tak jsem se právě vrátila z představení.
Viděla jsem to už potřetí, ale dnes jsem si to pořádně užila. Michal Štípa tančil samozřejmě skvěle - jak jinak :-)))Ivanka Illyenko také. Myslím, že se všem představení líbilo. Volalo se bravo, ale v Ostravě se nevstává -bohužel. Michal dostal asi nejvíc kytek ze všech(také ode mne :-)))
Právem mu náleží titul prvního sólisty.

Pro mě byl nejen skvělý dnešní zážitek z představení, ale jako bonus beru to, že jsem včera viděla Michala v civilu v divadle:-)))

Zdravím také Camushku a sestru Bartolomeu !