Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gala koncert v Jekatěrinburgu

Bartolomea21. 2. 2010 11:44

Moji milí, Nikolko a Michale!
Dnes je pro Vás den D. Už jste určitě v divadle a zkoušíte a večer v 18.h začne Váš Gala program.
Moc vám přeji od Boha lehkost, aby Vám bylo dobře na duši i na těle a dnešní večer byl nádherný pro Jekatěrinburg a také pro Vás.:)B

Milý fanklube:),
přeji Vám všem i všem návštěvníkům stránek hezkou neděli a stejné přání.
Ať je Vám dobře na duši i na těle a i když se reálně díváme na svět a vidíme nejrůznější těžkosti, ať nám v srdci převládá
positivní smýšlení.:)


Na samý závěr ještě jeden ruský přípitek:"Ať je Ti lehko na duši a měšec Tě stále tíží.:)"

držíme palce

Ivana19. 2. 2010 8:45

Ahoj Michale,
zdravím na Ural!
Ať se Vám dnešní představení povede a i později v gala s Nikolou ukážete ruskému publiku, jak se tady u nás krásně tančí!
Držíme palce, určitě si je získáte!
Ivana

hodně štěstí:)

Bartolomea19. 2. 2010 6:40

Milí,Nikolo a Michale:),
přejeme vám dnes mimořádně příznivou vnitřní i vnější dispozici.
Ať je dnes obecenstvo v Jekatěrinburgu Vaším uměním opravdu obdarované a Vy jste šťastni.
B:)

Jana P.

Bartolomea18. 2. 2010 18:31

Dobrý večer, paní Jano P.
Váš názor je opačný, ale Vaše forma je zdvořilá a musím říct, že po celodenní námaze mě osvěží, když se lidé
umí chovat pěkně.
Věřím, že Michala Štípu Vaše přání všeho dobrého potěší.
Také Vám přeji všechno dobré.:)

Michal v Ostravě

JanaP18. 2. 2010 14:24

Omlouvám se, že vám narušuji zdejší diskuzi, ale musím se zásadně ohradit proti tomu, jak jste zde prezentovaly postoj ostravských diváků vůči panu Štípovi.
Já sama jsem pana Štípu viděla tančit několikrát, velice mě zaujal, ale i já jsem proto, aby toho hostování ubylo. Musíte pochopit, že ani vy byste nebyly nadšené, kdyby byl pan Štípa obsazen do role Siegfrieda a pak by tuto roli nikdy netančil, protože by místo něj jezdil hostovat kdosi z Ostravy. Myslím si, že pravidelné střídání hostů a domácích by situaci určitě zlepšilo, nicméně současná praxe, kdy v posledních 10 představeních tančili POUZE hosté, se mi začíná trošičku zajídat.
Doufám, že takovéto objektivní vysvětlení každý soudný člověk chápe. ;-)Panu Štípovi přeji do dalších představení hodně štěstí a elánu. Jana P

Rusko:))

Janka17. 2. 2010 23:12

Tak jsem neodolala a podívala se na odkazy do Ruska:) A světe div se, moje ruština stále žije(učila jsem se jí zcela dobrovolně před pár lety:)))A ona ta azbuka se nějak nezapomíná..a tak jsem si s gustem početla:)
Moc hezky nám tam Michala a Nikolu uvádí, kéž by si jich takhle vážila i ta naše malá republika:)))
Třeba by pak pochopili, že nejen pivem a hokejem je živ tento národ a že by třeba pak mohli začít brát tanečníky vážně...a třeba popřemýšlet i o tom, co se s nimi děje po ukončení kariéry:)))To by v Rusku koukali, kdyby se za pár let dozvěděli, že někdo z těchto umělců třeba prodává v metru lístky nebo noviny...hanba...

Romeo a Julie

cailin.grian17. 2. 2010 22:37

Milý Michale,
moc vám zdravím do Ruska a chtěla jsem se zeptat, jestli budete tancovat v nějakém představení Romea a Julie ted 24. a 25.2.. Mám lístky na 24.2. (středa) a doufám, že Vás uvidím.
Pro fanklubačky, kdyby se chystali taky budu na 1.galerii v 5.řadě.

pozdrav do Jekatěrinburgu

Bartolomea17. 2. 2010 22:17

Zdravím náš nejkrásnější baletní pár, Nikolu a Michala, do Jekatěrinburgu.
Myslím na Vás, modlím se za Váš úspěch.
Škoda, že nemohu být u toho a dělám si naději, že divadlo v Jekatěrinburgu Vaše představení natočí a daruje Vám DVD.
Každý Váš pozdrav a sdělení o Vašem pobytu v Rusku a Vašem prožívání atmosféry ruského baletu mě a jistě i ostatní velmi obdaruje a potěší.
B

Janka

Camushka17. 2. 2010 13:41

Ahoj Jani, tvoje pochroumaná tlapička mě moc mrzííí :-( Ale co člověk nadělá... Lístky máme do druhé řady vlevo sedadla č. 1 a 2. Takže židli ti tam určitě bez problému dají ;-)

Jana B.

Bartolomea17. 2. 2010 9:38

Milá Jano,
mě také moc mrzí poněkud nezralý přístup naší veřejnosti k tanečníkům v naší zemi, ale smíme doufat, že se situace vylepší.
Záleží to na každém z nás.
Myslím, že právě Michal Štípa si velmi váží, že si průměrná česká rodina najde v rozpočtu prostor, aby cestovala z Ostravy do Prahy a mohla fandit svému oblíbenci z přízemí. Není to malá finanční položka.
Rusko má velmi hlubokou baletní tradici a mě to moc těší, že se k naším nejlepším tanečníkům Nikole Márové a Michalu Štípovi chovají opravdu s úctou.
Dík za to.
Hezký den.

Jana B.

Ivana17. 2. 2010 9:28

Zdravím!
I mě překvapilo, jak hezky tam své hosty, Michala s Nikolou, prezentují. Hned na hlavní straně! Mají moc hezkou pozvánku. A vyčerpávající informace mě také překvapily.
Je vidět, že si tam své hosty hýčkají...

Vámi zmiňované diskuze zaměřené proti hostování umělců v Ostravě jsem také četla, nerozumím tomu, ale vždy se najde někdo, komu se něco nebude líbit. Hlavně, že se to líbí nám/Vám! :)))))

postřeh

Jana B.17. 2. 2010 8:24

Zdravím všechny a zvlášť Michala !!!
Ať má publikum v Rusku přinejmenším takové, jako na posledním Sóle :-) s námi :-)

Nedá mi to a podělím se s vámi o jeden postřeh.
Dívala jsem se na odkaz divadla v Jekatěrinburgu, překvapilo mne, jak tam Michala prezentují. S jakou úctou a s vyčerpávajícími informacemi(já stará škola náhodou umím rusky:-)To když je Michal u nás v divadle-NDM, sotva se to dovíte, pokud si sami info nevyšťouráte....A to nemluvím ještě o některých diskutujících na stránkách divadla, kteří jsou zásadně proti hostování umělců....no prostě Ostrava. A to je mi líto...

děkuji

Bartolomea17. 2. 2010 8:21

Děkuji za nové informace a posílám srdečné pozdravy do Ruska.:)

NOVINKY

admin16. 2. 2010 21:23

nové informace v sekci aktuálně + pár nových fotografií

Camushka

Janka16. 2. 2010 20:59

Ahojky:)
Kde že to budeme 25.2. sedět? pOtřebuju to vědět přesně, abych ND stihla šetrně a včas sdělit, že mám nemocnou tlapku a potřebuju na ní židlu navíc:)))Děkuju moc:))

Zdravím všechny:)))

Michal Štípa v Rusku

Bartolomea15. 2. 2010 12:31

Milý Michale!
Přeji Vám v Rusku úspěch nejen v excelentní reprezentaci českého baletu, ale i v profesní spokojenosti.

balet ano či ne

Bartolomea15. 2. 2010 12:29

Moji milí,
na forum.lidé je opět zajímavé upozornění na průzkum na stránkách sanep.cz od klm.007

Spící

Jana B.14. 2. 2010 1:08

Ještě bych chtěla reagovat na Spící krasavici. Samozřejmě už mám rezervované lístky...ale...překvapilo mne, s kým Michal tančí. Je to Barbora Kaufmmanová, má velká oblíbenkyně z našeho divadla, shodou okolností i učitelka baletu mé dcery. Na to se těším dvojnásob...Náhoda?

Jana B.14. 2. 2010 0:46

Milá Janko, zatím to vypadá, že opravdu přijedu, ale zarazila mne opět jedna věc. Kdysi jsme s manželem a dětmi u saleziánů v Kobylisích přespávali - takže mám pocit, že se vrátím na místo činu. Bude to pro mne hezké vzpomínání:-))) Tak snad vše vyjde a my se 27,2. sejdem. Moc bych si to přála...

NDM

Ivana13. 2. 2010 20:45

Zdravím!
Jano B., to Vám přeju a těším se na Vaše dojmy! (i když myslím, že můžeme předvídat:)))

Při své návštěvě stránek NDM jsem si ještě všimla, že 20.2. bude mít premiéru muzikál Zvoník u Matky Boží. No a za týden máme Zvoníka i my tady v Praze - Janino taneční vystoupení v Salesiánském divadle...