Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

foto

Ivana12. 6. 2009 13:40

Přesně, já jsem z nich taky byla vyřízená... :-)

foto

Jana B.12. 6. 2009 10:21

Nádherné foky.....až se tají dech. Díky, Ivano.

foto

Ivana12. 6. 2009 9:38

...jsem si vzpomněla, že vím ještě o nějakých fotkách:
http://www.rockheart.com/Michal_I.html

sasa + .....

cailin.grian12. 6. 2009 9:27

Díky za fotky jsou supr.
Taky mám velkou radost, jak se to tady rozjelo a děkuji holkámm od Saši, že sem chodí, je supr, že podporují i jiného tanečníka. Oni oba dva jsou opravdu odlišný, ale musím se přiznat a Michale promin, mi taky na poprvé okouzlil Saša, ale asi to bylo tím, že jsem o něm víc slyšela, ale je pravda, že jakmile jsem viděla pak Michala, tak jsem se musela trošku přeorientovat. Ale Saša je pořád supr tanečník a jejich trojlístek je prostě nejlepší a myslím, že i u diváku nejlepší.
Musím se, přiznat, že jakmile s někým jdu tak taky mluvím jen o Michalovi a pak, když je na scéně tak šeptám, že už je tak a taky nutím, aby sledovali hlavně jeho, aby ho "schválili". A u přátel, když řeknu že jdu na balet, tak první otázka už je, tančí Michal? Tak mi to docela pobavilo.

foto

Ivana12. 6. 2009 9:26

Moc hezké fotky, hlavně ta v "Dancers" je asi nejhezčí, co jsem viděla :-)

fotky

Jana B.12. 6. 2009 8:56

Teda to jsou opravdu krásné fotky, všechny. Díky za tip.

Fotky a Kitri

Camushka12. 6. 2009 8:42

Dobré ráno všem!!
Zrovna sem našla dvě nové fotky Michala, jsou na stránce divadelního fotografa Pavla Hejného, tak když se budete chtít podívat: www.pavelhejny.com ...jsou ve složkách "dancers" a "dance". Jsou moc povedené :))
Líbí se mi, jak to tady žije, ani to všechno nestíhám číst :-)))
Rozhodně ale myslím, že bychom neměli být ke Kitri tak přísní a uzavření...nikdo z nás do té záležitosti nevidí a nemyslím si, že by to Kitri dělala ze zlé vůle. Já osobně se učím nikoho neposuzovat a neodsuzovat a myslím, že Kitri zas neudělala nic tak katastrofálního a dost možná je v tom úplně nevině a my jí křivdíme.
Toť můj názor. Bůh ví, jak to je.

Camushka

květiny

Jana B.12. 6. 2009 8:35

Zdravím celý fanclub! Tak si tady pročítám diskuzi, je mi líto, že nejsem z Prahy a že nemůžu jít s vámi všemi na všechna představení s MŠ. Ale - jdu na Spící krasavici u nás a jsem tedy pevně rozhodnuta, že panu Michalovi pošlu květiny. Takže se nebojte, určitě je dostane i v Ostravě:-))) a určitě připojím i cedulku : Váš fanclub, odloučené pracoviště Ostrava:-))))Už se moc těším, a určitě zde poreferuji. Jen škoda, že u nás nemůžu provést akci s odznáčkami.

oprava :-)

Ivana12. 6. 2009 1:11

...tak teď by mi kamarádka, studentka bohemistiky, tedy dala! Musím to rychle napravit - samozřejmě jsem chtěla napsat "svůj doprovod"...:-))) Ale na podstatě věci to nic nemění...:-)))

Májenka

Ivana12. 6. 2009 1:07

Ano, ano, já jsem si to "odčinila" v květnu na Sóle - jsem se těšila jak malá holka, jak mu ji donesou :-). Až jsem k tomu těšení se na děkovačku strhla i celý můj doprovod :-))). A na cedulku jsem nezapomněla :-). Tak snad se mu líbila... :-)))
P.S. Na tom Labutím nedostal ani divadelní...:-(

Ivana a květina pro Michala

Májenka12. 6. 2009 0:54

Paní Ivano, bohužel "běžní" diváci květiny moc nenosí, květiny, co dostanou tanečníci, jsou většinou od jejich ctitelek či ctitelů, případně příbuzných nebo známých.
Když Michalovi přinesete květinu, určitě bude mít radost a třeba Vám za ní i veřejně (zde na diskusi ;) poděkuje.
Pokud je vhodná příležitost, ta se snažím přinést Sašovi květinu a mám vždy pěkný pocit, když vidím, jak si jí prohlíží :)))
P. S. Nezapomeňte ke květině přidat cedulku, od koho Michal takový voňavý skvost dostal! :)

Jana F.

Ivana12. 6. 2009 0:36

Ahoj! Připojuji se ke kolektivnímu držení palců!

Májenka

Ivana12. 6. 2009 0:33

Zdravím Katsapovku! :-)
Ano, přesně na dubnovém Labutím jsem byla, a to se opravdu nedá ani slovy popsat, jaká to byla nádhera! Měla jsem opravdu velkou radost, že to nakonec takhle vyšlo, že hrála naše "Velká trojka". To bylo opravdu jiné představení, než to samé s prvním obsazením. Tam sice Váš oblíbenec tančil také, ale ústřední pár mě tedy nenadchl. Ani mou kamarádku, která není zaujatá :-). Taky si Saša právem vysloužil naprosto největší potlesk! Jak říkám, s Nikolou a Michalem je to opravdu něco jiného - ten výraz!!! Uvěřila jsem jim vše... :-)
Akorát tedy jediný, co mě mrzelo bylo, že Michal nedostal žádnou kytku. Tak to jsem na sebe byla naštvaná, že jsem se nepostarala...:-)
Mějte se krásně!
Štípovka :-)

Dekuju

Jana F.12. 6. 2009 0:31

Pani Bartolomeo, moc dekuju za podporu :)a take jsem zapomnela podekovat Majence za dalsi krasny komentar :) a vubec jsem rada, ze tu tato diskuze je :)

Norbert

Ivana12. 6. 2009 0:20

Dobrý den!
Koukám, že tu máme prvního muže v diskuzi - výborně! :-) Druhý už bude určitě Michal :-))) Váš příběh je vtipný a myslím, že je to naprosto přesné - já taky svůj divadelní doprovod, pokud tančí pan Štípa, nenechám ani na chvilku sledovat nikoho jiného, takže v tom nejste sám :-)))
Zdravím Vaše oddělení s kouzelným názvem! To je nejspíše práce paní Bartolomey, že? Bravo!!!
Nanapsanou!
Ivana

fanklubáci

Bartolomea11. 6. 2009 23:42

Ještě jednou!:))
Zítra Jana F. dělá důležitou zkoušku.
Prosím, abyste na ni pamatovali!
Jani, držím palce, po Vašemu,
po mém, modlím se!:)))))))))

Michalu Štípovi

Bartolomea11. 6. 2009 23:34

Dobrý večer, pane Štípo!
Z celého srdce Vám gratuluji ke každému úspěchu!
Těším se, až poprvé zavítáte na tyto stránky, potěšíte a pobavíte se!:))
Právě proto tady jsou.:)

fanklubáci

Bartolomea11. 6. 2009 23:25

Ahoj fanklube!

Nebudete věřit, ale Norbertův příběh jsem poprvé slyšela vyprávět právě paní Nikolu Katsapov Márovou osobně!:))))))

Moc děkuji Janě F. a Májence za originální nápady.
Také všem ostatním děkuji za návštěvy i za mlčenlivou přízeň.
Májence zvlášť děkuji!To je přesně atmosféra, kterou naši tanečníci potřebují!

Norbert

Jana F.11. 6. 2009 22:45

Pane doktore!:) Je videt, ze Bartolomea ma na Vas dobry vliv!!!!!:)Takove prikazy bych take chtela dostavat :)

Kitri

Jana F.11. 6. 2009 22:43

Mila Kitri,za pozdravy dekujeme. Clanek jsem jiz rano cetla, je povedeny a kazda nova informace o Michalovi a jeho uspesich nas tesi. Jen skoda, cekala jsem od Vas, ze uz se nebudete nadale vracet k cele te zalezitosti, zvlaste kdyz vite, ze jste ji vyvolala Vy, tudiz o tom, kdo tady byl nespravedlivy by se dalo polemizovat. Naopak obdivuji Bartolomeu, ze po tomto vsem se Vam jeste verejne omluvila, coz jsem ocekavala hlavne od Vas. To se nekonalo. Ale jak se rika - rozumnejsi ustoupi.
Preji Vam hezky vecer!