Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Michala Štípu

Barča22. 6. 2009 21:59

Ahoj Michale, tančil jste úžasně. Brzy se uzdravte!!!Moc se těším na další balet s Vámi. Barča

fanclub

Jana B.22. 6. 2009 21:54

Zdravím celý fanclub . Když si tady tak pročítám ohlasy na včerejší Labutí, je mi moc smutno, že jsem nemohla být přítomna.( Dělala jsem dnes poslední zkoušku) Tak snad na podzim:-)))
Paní Bartolomeo, pokud půjdete na Sólo, velmi ráda se s Vámi setkám.

Zdravím pana Štípu, přeji mu moc krásné a pokojné a hlavně zasloužené prázdniny a na podzim na viděnou!!!

Pozdrav všem

Barča22. 6. 2009 21:53

Zdravím všechny. Michal s Nikolkou tančili krásně. Pokus o zvednutí hlediště byl částečně úspěšný, také jsem si všimla, že v lóžích se stálo hodně, i na prvním balkóně někdo stál...Mě je tak na konci představení napadlo, že kdyby jsme vykoupili první řadu v přízemí a stoupli bychom si, tak pokud by zbytek přízemí chtěl vydět, musel by vstát také:).Jinak to byl opravdu kouzelný zážitek. Barča

Obdiv

Lenka Hlinecka a Roberto Lopes22. 6. 2009 21:09

Pani Bartolomeo, cetla jsem jiz Vase predchozi prispevky a musim napsat, ze kazde slovo, ktere napisete, v sobe nese neskutecnou pravdu. Mluvite mi z duse, kdyby si jen kazdy v obecenstvu dokazal predstavit alespon trochu kolik to tanecnika a vubec jeho lidske telo stoji, aby nam pripravil jeden krasny vecer, musela by byt cela Opera na nohou... Projev pokory - to mate ryzi pravdu. Mame velkou radost, ze jsme Vas a vsechny mile a sympaticke clenky a zakladatelky fanklubu potkali, je to vzdy krasne videt nekoho, kdo dokaze vyjadrit obdiv (coz se bohuzel v dnesni dobe moc nenosi). Pokud byste chteli doplnit fotoalbum, radi Vam posleme nase "ulovky" :), treba z premiery Extremu.

dík Lence a Robertovi

Bartolomea22. 6. 2009 20:46

Milí, Lenko a Roberto!
Váš pozdrav mě moc těší! Když by si každý divák jen trošičku představil, co to naše nejlepší tanečníky, Nikolku a Michala, stojí, než nám připraví tak nádhernou podívanou, kolik je v tom bolesti a dřiny, nemohl by zůstat sedět. O to více potěší, že stále ještě existují lidé s citlivou duší a schopností obdivu. Je to také projev pokory. Pyšný člověk si nestoupne, aby vzdal někomu hold, než sám sobě.:)))))
Mám velikou radost. Přeji Nikolce i panu Štípovi, aby si přes prázdniny pořádně odpočinuli, abychom jim v nové sezóně mohli ještě intenzivněji fandit.:)

Lence a Robertovi

Ivana22. 6. 2009 20:42

Zdravím Lenku a Roberta!
Jsme rádi, že jste mezi nás zavítali a osvěžili tak naši diskuzi! Snad se tedy ještě někdy potkáme na dalším krásném představení!

Fanklub

Lenka Hlinecka a Roberto Lopes22. 6. 2009 19:44

Moc zdravime pani Bartolomeu a zakladatele techto krasnych a kvalitnich stranek a mame radost, ze jsme se vcera v Opere videli :). Byl to nadherny vecer a meli jsme velikou radost, ze se nam spolecnymi silami podarilo zvednout alespon cast Opery :). Vsimla jsem si, ze hodne lidi stalo v lozich, prizemi bohuzel zustava stale ponekud konzervativnejsi. I tak to byl uspech a bylo moc mile videt fanousky (nebo spis fanynky :)) Misi a Nikolky.

1000xANO

Bartolomea22. 6. 2009 19:16

Ivano, ano, 1000 krát ano!
Krásněji a přesněji jste to nemohla napsat a moc Vám opět děkuji!

Labutí SOP 21.6.

Ivana22. 6. 2009 15:11

Zdravím všechny příznivce pana Michala Štípy, a to jmenovitě včerejší fanklubové jádro - paní Bartolomeu a její kolegyně Samuelu a Madlen, dále Janu F., se kterou jsme se konečně viděly :-). Terezku s rodinou jsem však neviděla... Také zdravím příznivce ženské polovičky nejkrásnějšího tanečního páru!
Všechny vás pozdravuje také má kamarádka Jana!
Bylo to opravdu výjimečné představení a jsem ráda, že se nám podařilo postavit půlku Opery! Krásný pocit!

PRO MICHALA ŠTÍPU

Ivana22. 6. 2009 15:00

Vážený pane Štípo!

Chci Vám moc poděkovat za naprosto úžasný výkon v Labutím 21.6. ve SOP! Byla to nepopsatelná nádhera!
Na druhou část večera jsme si šly sednout do první řady a to byl teprve zážitek! Diváci kdekoli jinde o hodně přicházejí! Z první řady je to nesrovnatelné - krásně je vidět nejen taneční, ale i herecký um Vás a ostatních tanečníků! Labutí jezero jsem viděla už několikrát, ale teprve včera jsem si měla možnost všimnout jemných detailů, které jsou postřehnutelné opravdu až z největší blízkosti, čímž bylo pro mě toto představení zase jiné a bezkonkurenčně nejlepší! Seděla jsem, ani jsem nedutala a přála si, aby to nikdy neskončilo!!!
Dovolím si zde použít Čajkovského slova, která si před více než sto lety zapsal do svého deníku po zhlédnutí právě tohoto díla, protože naprosto přesně vystihují i mé pocity: prožila jsem "chvíle absolutního štěstí"!!!
Stále se v duchu vracím do včerejšího večera, je to nepopsatelné!
Proto Vám, Vaší partnerce Nikole Márové a ostatním členům souboru velice děkuji! Byl to opravdu nezapomenutelný večer!
Jediné, co mi nepřišlo úplně skvělé, což se však v žádném případě netýká tance, protože tam mi tentokrát přišly dokonale provedené i sborové výstupy, byla kvalita hudební interpretace. Zdálo se mi, že orchestr dosti často a celkem i výrazně nehrál tak, jak měl, zejména houslová sekce, a to i sólista, dále flétna a horny. Ale Vaše podání bylo natolik přesvědčivé a krásné, že ani toto mi nemohlo pokazit celkový dojem!
Dále mě mrzelo, že jsem Vám tentokrát neposlala kytku, protože jsme šly na poslední chvíli. Tak doufám, že to budu moct napravit v příští sezoně!
Přeji Vám brzké uzdravení a těším se na Vaše další představení!

Ivana Motýlová

Baletoman1

Bartolomea22. 6. 2009 13:52

Milá Baletoman 1!
Váš pozdrav mě laika velice těší a vážím si Vaší podpory pro pana Štípu.
Máte pravdu, není možné, abychom se nedočkali.
Pan Štípa si sólovou smlouvu prvního tanečníka už dlouho zaslouží!
V našich srdcích prvním tanečníkem už dávno je!:))

Májenka

Bartolomea22. 6. 2009 13:47

Dobrý den, Májenko!:)
Kdyby pan Štípa tančil všechny tři části Extremu, okamžitě bych i na tomto představení našla ne něco , ale někoho krásného a positivního!:))
Na štěstí tančil jen první část, která se relativně líbila všem a já jsem měla oči jen pro pana Štípu.:)

Bartolomeo a Jana F.

baletoman122. 6. 2009 12:33

:-)) Díky za komentáře k fotkám, milé dámy. A co se toho sólisty týče: určitě se všichni jednou dočkáme.:-)

Takis

Takis22. 6. 2009 0:36

hello Michal, just i want to thank you, for this greatest ballet show in Swans Lake. you are the best ballet dancer.
thanks of everyhting that you gave us!!!

mail

Jana F.21. 6. 2009 23:22

tak jsem skoro cely stary mail promazala, tak by to uz meo fungovat...

Labuti

Jana F.21. 6. 2009 23:08

Nejkrasnejsi zazitek, dokonalost pohybu, byli jste s Nikolkou naprosto uzasni a ty skoky, jako byste meli pod sebou trampolinu, to napeti, i chuze, jako byste srostli se zemi. No to bylo opradu nejkrasnejsi predstaveni, jake jsem kdy videla!!!Prejem dalsi uspechy a myslime na Vas!!!!

Labuti

Jana F.21. 6. 2009 23:05

Nezapomenutelny vecer!!!!Taky zdravim Vas Bartolomeo a Samuelu a Madlen, Ivanku. Stala cela Opera!!!Bylo to moc dojemne a Michal i Nikola nemam slov, jeste ted vstrebavam, nadhera, dokonalost!!! Jinak zalozila jsem si novy email, to je hlavne sdeleni pro maminku Terezky:) gianna84@seznam.cz moc se tesime na Vase fotky a prejeme hodne uspechu Terezce!!!!!Je opravdu kouzelna :)

Poděkování Michalu Štípovi

Bartolomea21. 6. 2009 21:15

Dámy a pánové!
Dnes se neplánovaně setkala valná část Fanklubu Michala Štípy na Labutím jezeře v SOP.
Zdravím Janu F., Ivanu a její kamarádku Janu, Terezku a její maminku a sestru a mé sestry Samuelu a Madlen.
Zdravím také příznivce paní Nikoly Márové!:)
Doufám, že se naše radost intenzivně přenesla na pana Štípu a paní Márovou a že jim byla plnohodnotnou odměnou za jejich královský výkon!
Hluboce se skláním před jejich uměním!

Pane Štípo a paní Nikolko,
moc Vám děkuji! Bušilo mi srdce a měla jsem mrazení, když jsem se dívala na Váš tanec sólový a ještě víc jsem byla dojata, když jste tančili duety.

Pane Štípo, Vaše skoky mi dnes přišly absolutně nejkrásnější. Vlastně každý pohyb byl dokonale čistý! Moc děkuji!

Ujišťuji Vás nadále svou přízní a modlitbou a děkuji za Vaši.

Extrém

Májenka21. 6. 2009 20:57

Zdravím příznivkyně Michala Štípy!!!
Tak jsem v sobotu navštívila Extrém. Byla jsem připravena na nejhorší, ale musím říct, že mě celkové vyznění představení docela - a snad i mile - překvapilo. No zkrátka čekala jsem nejhorší a ejhle, ona se pohroma nekonala :))) Nejvíce se mi líbila třetí část s účastí Saši Katsapova! :D Jak jinak, že ;) Však vám se také líbí části s Michalem ;) Sašův zjev mě děsně vyděsil, že jsem ani nemohla uvěřit, že je to on. A vzhledem k tomu, že jsem seděla blízko jeviště, tak jsem se mohla kochat a kochat a kochat ........ Na první místo tedy řadím třetí část, nelze v ní hledat příběh nebo smysl, já jsem se o to ani nesnažila, spíš jsem se kochala tanečním uměním. Na druhé místo řadím první část celého představení, čekala jsem depresivní výjevy a hudbu :D, ale i v této části se divák pokochá a může uspokojit svou "taneční" duši. Třetí místo dávám prostřední - Kyliánově - části. Smekám před Kyliánem i před výkony tanečníků, ale jak už tu zaznělo, tuto část stačí vidět jednou a dost. A já si myslím, že představení by mělo bý takové, aby lákalo diváky přijít se na něj podívat znovu. To u části "Tha Last Touch" není. Je to svým způsobem umělecké dílo, ale ne představení, které zaujme.
Celkově hodnotím Extrém pozitivně a určitě se do hlediště vrátím, abych si detailněji prohlédla a vychutnala "A Little Extreme" a "A Little Touch of the Last Extreme". Extrém je velmi bohaté představení, které lze sice vidět jen jednou, ale nelze ho za jedno shlédnutí pochopit. Na jevišti je tolik tanečníků a tolik pohybů, že jedno shlédnutí zkrátka nestačí! Myslím si, že Nová scéna je pro Extrém jako stvořená.

pro Terezku

Bartolomea21. 6. 2009 15:23

Ahoj Terezko!
Mám velikou radost a děkuji, že jsi zase napsala. Jsi šikulka!:)
Děkuji mamince, určitě se už teď těším na Tvou fotku s panem Michalem Štípou.
Ještě víc se těším, že Tě zase někdy potkám!:)